2016 Sonbahar Kış Abiye Modelleri – Tesettür Giyim Kombinleri

2016 Sonbahar Kış Abiye Modelleri – Tesettür Giyim Kombinleri

Tesettür kıyafetli bayanlar abiye kıyafet bulabilmek için çok zorluk çekmekteydi. Son dönemlerde ise tesettür giyim ile ilgili moda, giyim ve tasarım alanında büyük gelişme yaşanmakta. Tesettür giyimli bayanlar için okul mezuniyetlerinde, nişan ve düğün törenlerinde, özel gün ve gecelerde şıklığı ortaya koymak daha kolay duruma geldi. 2016 senesi de tesettürlülerle alakalı şekilde harikulade, büyüleyici ve etkileyici modeller ortaya çıkmıştır.

2016 yılı ilkbahar yaz döneminde abiye kıyafetlerde birbirinden farklı stiller ve modeller kullanılmıştır. Özel tesettür abiye modellerde birbirinden farklı ve güzel düzenlemeler yapılmıştır. Özel abiye elbise, farklı tasarım bir şal ile ayakkabı ile kombin bir araya geldiğinde sıradışı bir bir görüntü mydana gelir. Şal ile beraber özel ayakkabılar beraber şekilde kombin edilmesi doğru olacaktır.

2016 Tesettür Abiye Modelleri yazlık ve kışlık kombinler dikkatleri üzerine çeken farklı renkler bir araya gelerek hazırlanmakta. Özellikle ilkbahar ve yaz döneminin sonucunda mercan, pudra, kırmızı, sarı, fildişi beyazı, ile yeşil renkler ön plana çıkmaya devam etmekte. Tabi bununla birlikte siyah ile lacivert renkler ise abiyelerin en seçkin örnekleridir. En güzel tesettür abiyelerin hazırlanmasında payet ile gipür ayrıca danteller kullanılması ile dikkat çekmekte. Özel Abiye elbiselerin vazgeçilmezi olan şifonlar da bu yıl yerini korumayı başardı.

2016 Sonbahar Kış Tesettür Abiye elbiselerinin en beğenilen modellerini sizler için özel olarak araştırma fırsatı bulduk. Abiye alışverişte fikir oluşturması adına 2016 sonbahar kış abiye elbise renk ile modellerini sizler için hazırladık.

2016 sonbahar Kış Abiye Elbise sezonu adeta kırmızı rengi için meydana gelmiş gibi görünmekte. Abiyelerden eteklere ve bluzlara kadar her alanda kırmızı renk kullanılmış. 2016 yılına ait balık model elbise çok güzel ve özel bir model olarak ön plandadır.

Yeşil Renkli Abiye Elbise Modelleri

2016 yeşil renkli özel abiye elbise hazırlanırken bej rengi ile bir arada çok narin bir tasarım ortaya çıkmış. Kumaş kendinden parlak ayrıca canlı renkte olduğu için herhangi bir süslemeye ihtiyaç hissedilmemiştir.

2016 sonbahar kış tesettür abiye modellerinde ortaya çıkan baskın renklerden biri de fuşya olarak değerlendirilebilir. Yaz için çarpıcı ve narin bir duruşu vardır. Renkli elbiseler zayıf ve hassas bayanlarda sıradışı durmaktadır.

EN ÖZEL ABİYE MODELLERİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ